Future City Stories

Forum poświęcone serwerowi Future City Stories w MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Aktualności:

* Rekrutacja do PSP otwarta! Zainteresowanych zapraszam do działu "PSP".

#1 2018-06-20 20:43:18

Joshy
Administrator
Dołączył: 2018-06-20
Liczba postów: 7
WindowsChrome 67.0.3396.87

Wzór podania

*                                           WZÓR
                                                                   Nick:
                                                                           UID:
                                                                           Wiek:
                                                                           Staż na serwerze (dni od rejestracji):
                                                                           Coś o sobie (minimum 3 zdania):
                                                                           Dlaczego ty (minimum 2 zdania):
                                                                           Jak oceniasz swoje odgrywanie RP (1/10):
                                                                           Posiadasz TS3?:
                                                                           Posiadasz sprawny mikrofon?:
                                                                           Podaj 5 przykładowych komend supportera:
                                                                           

Offline

#2 2018-06-22 21:17:13

Joshy
Administrator
Dołączył: 2018-06-20
Liczba postów: 7
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Wzór podania

Podania będą sprawdzane przeze mnie. Spośród podań zostanie wyłonione jedno, które po dalszej konsultacji otrzyma range Supportera na naszym serwerze. PODANIA BĘDĄ SPRAWDZANE JUTRO (23.06.18) O GODZINIE 12:00!

Offline

#3 2018-06-22 21:18:20

OjciecMaciej
Moderator
Dołączył: 2018-06-20
Liczba postów: 5
WindowsFirefox 60.0

Odp: Wzór podania

Nick:OjciecMaciej
                                                                           UID:120
                                                                           Wiek:14
                                                                           Staż na serwerze (godziny):20h
                                                                           Coś o sobie (minimum 3 zdania):Mam na imię Maciej Mam 14 lat.Mieszkam w woj.Kujawsko-Pomorskim.Jestem wysoką osobą,mam niebieskie oczy.Zazwyczaj ubieram się w dresy.Moje zainteresowania to:Piłka nożna,oraz gra na komputerze.Jestem Skromną osobą,która nie szuka problemów,lecz stara się je rozwiązywać.Moim ulubionym daniem są

                                                                           Dlaczego ty (minimum 2 zdania):Jestem dobrym graczem jak i człowiekiem, na nikogo się nie obrażam, zawsze myśle pozytywnie. I zawsze bym wszystkim pomagał/sprowadzał ich na dobry kierunek, np. Pokazywać nowym Prace, itp
                                                                           Jak oceniasz swoje odgrywanie RP (1/10):8/10
                                                                           Posiadasz TS3?:tak
                                                                           Posiadasz sprawny mikrofon?:tak
                                                                           Podaj 5 przykładowych komend supportera:/m /k , /warn , /jp , /tt

Ostatnio edytowany przez OjciecMaciej (2018-06-22 21:19:11)

Offline

#4 2018-06-22 21:26:00

soesx
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-22
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 67.0.3396.87

Odp: Wzór podania

Nick: soesx.

UID: 176.

Wiek: 14 lat.

Staż na serwerze (godziny): Nie jestem pewien, ale ok 5-10 godzin.

Coś o sobie: Nazywam się Maciek. Mam 14 lat. Kiedyś bardzo interesowałem się jazdą figurową na rolkach. Te zainteresowanie przebiło jednak granie na komputerze. W siatkówkę gram do teraz i uczęszczam do szkolnej szkółki piłki siatkowej. Jestem dość opanowaną osobą o bardzo optymistycznym podejściu do życia. Kocham zwierzęta, lecz najbardziej psy. Bardzo lubię spędzać czas rozmawiając lub pisząc z przyjaciółmi. Poznawanie nowych osób nie jest dla mnie obcą rzeczą. Krytykę przyjmuję bardzo dobrze tak jak i pochwałę. Nie przepadam za spontanicznym trybem życia. Wskazane mi zasady są przeze mnie stosowane. Potrafię się dostosować do wyższej rangi. Myślę, że bardzo dobrze siebie opisałem i życzę powodzenia wszystkim innym graczom.

Dlaczego ty: Ponieważ myślę, że samym sobą nadaję się na tą rangę. Posiadam również dość dużą kulturę oraz dyscyplinę. Chcę również pomagać nowym graczom by pomóc w rozwoju serwera.

Jak oceniasz swoje odgrywanie RP (1/10): 10/10

Posiadasz TS3?: Tak.

Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.

Podaj 5 przykładowych komend supportera: /ban, /kick, /spec, /warn, /tp do gracza oraz w dane miejsce publiczne.

Ostatnio edytowany przez soesx (2018-06-22 21:29:42)

Offline

#5 2018-06-22 22:23:21

Joshy
Administrator
Dołączył: 2018-06-20
Liczba postów: 7
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Wzór podania

W imieniu: KubeQ (miał problem z forum)




                                                                       

  Składam podanie w imieniu gracza: KubeQ, który ma problem z forum i rekrutacja została przeprowadzona na wiadomościach prywatnych.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Administracja: -koxsiak (CEO) -Mar0x (RCON) -Joshy (Admin, założyciel forum) -Kacperowaty (Admin) -Zalus17 (Support)